Oferta mieszkaniowa

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą mieszkaniową. Dostępne mieszkania będą oddane do użytku  w 2016 roku. Jeżeli zainteresowani są Państwo zakupem, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem!

Firma BENEDOM została założona przez zespół fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży szeroko pojętego budownictwa. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom tworzymy dla klientów nowoczesne budynki mieszkalne, koncentrując się w szczególności na lokalizacjach przyjaznych, zacisznych i spokojnych, by zamieszkanie w nich sprzyjało całkowitemu relaksowi i mogło być dla Państwa ucieczką od codzienności. Zależy nam na łączeniu w naszej działalności najwyższych standardów oraz atrakcyjnych cen, by oferować naszym klientom ich wymarzone mieszkania bez przepłacania. Swoją działalność koncentrujemy w szczególności na terenie miasta Warszawa i okolic.

Od początku działalności nasza dewiza to: „Jesteś u Siebie”. Stale dążymy do tego, aby oddawać naszym klientom do dyspozycji najlepsze rozwiązania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że poszukiwanie wymarzonych „czterech kątów” może być trudne, dlatego też przygotowaliśmy szeroką ofertę mieszkaniową, która będzie mogła spełnić oczekiwania nawet wyjątkowo wymagających klientów.

Nasza specjalność to przede wszystkim mieszkania o podwyższonym standardzie deweloperskim – oddajemy gotowe mieszkania, wyłożone gresami na tarasach, balkonach i loggiach, a także oferujemy usługę wykańczania mieszkań „pod klucz” zgodnie z przedstawionymi nam życzeniami – to najlepszy wybór dla tych z Państwa, którzy chcą wprowadzić się do swojego „M” od razu. Współpracujemy z wykwalifikowanymi ekipami wykończeniowymi. Także możliwe jest dokonanie zmian konfiguracji pomieszczeń oraz łączenie nieruchomości, co pozwala na stworzenie idealnego miejsca do zamieszkania.

Pomagamy uzyskać bezpieczny kredyt hipoteczny. Wspólnie z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi opracowujemy dla Państwa program zakupu mieszkań.

Biuro sprzedaży:

ul. Kujawska 28 Piastów

tel.: (22) 375 89 87

email: biuro@benedom.pl

Biuro czynne od pon. do pt., w dni robocze, w godz. 9:00 – 17:00

Biuro sprzedaży
tel.: (22) 723 31 52
e-mail: sprzedaz@benedom.pl

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości